KARGO

www.turnib.com.tr sitesinden alişveriş yapan ziyaretçilerin güvenligi öncelikli olup, sipariş verdiginiz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat asamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğrulugunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, ödeme onayı 15:00' e kadar verilen siparişler aynı iş günü, ödemesi 15:00 ten sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen ürünler yol mesafesine göre 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.
 
Hafta içi hergün saat 15:00'e kadar verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde sorun olmadığı taktirde aynı gün,15:00'ten sonra verilen siparişler en geç ertesi gün içinde kargoya verilir. Haftasonu teslimat yapılmamaktadır.Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatil ertesi ilk iş günü kargoya verilmektedir.
 
Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulastırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün oldugu kadar açık yazmalısınız.
 
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik ya da hatalı ürün oldugu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Kargo tesliminden sonra tarafımıza bildirilecek nakliye hatalarında sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 
Şu anda www.turnib.com.tr sitesinden Yurtdışı ve KKTC' ye sipariş alınmamakta ve yollanmamaktadır.Yurtdışı ve KKTC siparişleri verilmeye başladığı zaman üyelerimize konu ile ilgili bilgi verilecektir.
 
İADE
 
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirligini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz. İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.
 
İade etmek üzere gönderdiginiz ürünlerin tarafımızdan kabülü için olmasi için gerekli asgari şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. * Ürünün faturası, * İade Bilgisi E-mail, * 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarina uygun ulastırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulastığı gün işleme alınacaktır.İade tutarının hesabınıza geçme süresi, bankanızın çalışma şekline göre değişebilir.Kredi kartına yapilan iadeler 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapilan ödemeler ise 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
 
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi e-mail (turnib@turnib.com.tr) ile tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.Ürün iadesi ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen sözkonusu iade ürünü/ürünleri orjinal ambalaj ve aksesuarlariyla kargoda hasar görmeyecek şekilde paketleyerek anlasmalı kargo firmamiz ile tarafımıza gönderiniz.Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.Kargo ücreti gönderen kişiye aittir.Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Firmamıza ulaşan ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda, geri ödeme işlemi kargonun ulaştığı gün işleme alınacaktır.
 
İPTAL
Siparişini verip ödemesini yaptığınız ürünü herhangi bir nedenden ötürü almak istemediğiniz durumlarda;Ad-Soyad ve sipariş numaranızı belirterek turnib@turnib.com.tr mail adresine direkt olarak veya alışveriş sitemizin en altında yer alan "ürün iade" linkinden ya da 0507 819 2157 No'lu sipariş hattımızdan ulaşarak bilgi verdiğiniz takdirde sipariş iptali gerçekleşecek olup belirteceğiniz bir banka hesap numarasına (IBAN ZORUNLUDUR) ürün ücreti yatırılacaktır.Ancak kargoya teslimatı yapılmış siparişin iptali durumunda "İADE" bölümündeki kurallar geçerlidir.